تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد75 م/ دو خواب کلید نخورده تجهیز شده ال یاسین

واحد75 م/ دو خواب کلید نخورده تجهیز شده ال یاسین

10 ماه پیش در مجیدیه

متراژ
75
ساخت
1403
قیمت کل
3٬775٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬333٬000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا

✳️✳️واحدی خاص و مدرن ✳️✳️

اومیدوارم بتونم بهترین اتفاق برای سرمایه گذاری شما
عزیزانم باشم ✳️✳️

⭕واحد 75متری

✳️خانم سعیدی مشاور تخصصی آپارتمان

✳️فرصتی کم نظیر برای خرید این ملک استثنایی