تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد76متری/دوکله نورگیر/کف قیمت منطقه/سندتک برگ

واحد76متری/دوکله نورگیر/کف قیمت منطقه/سندتک برگ

7 ساعت پیش در شهرک مریم

متراژ
76
ساخت
1399
قیمت کل
‏5,480,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,105,000 تومان
طبقه
3
⚜️پلاک تعریفی جدید از تخصص و صداقت
☎️مشاور:رحمانی هستم
------------------------------------
✅سند تک برگ (قابلیت دریافت وام تا 1200)
✅مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت
------------------------------------
✅آپارتمان 76متری 2خواب
✅ پکیج و رادیاتور

✅نقشه خوش چیدمان با تفکیک عالی فضا
✅نورگیری عالی و فضای دلباز
✅فول دیزاین شده بدون هزینه
----------------------------------

لوکیشن عالی
▫️دسترسی راحت به خیابان های اصلی و تمامی
▫️امکانات رفاهی و تفریحی زیر 5دقیقه

شرایط پرداخت
✅ دریافت وام به عهده کارگزار املاک
✅ 700میلیون رهن به عهده ما

☎️تماس 24ساعته
⚜️جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید