تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد79متری/ هسا

واحد79متری/ هسا

1 ساعت پیش در فاز 6

متراژ
79
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,970,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏24,936,000 تومان
طبقه
2
‼️این واحد جزو معدود واحدهای 79 متری در پروژه هسا است .

▪️بلوک دور تا دور نزده کشی شده
.
▪️واحد خام اما دارای سیم کشی ، آکاردئونی، کلید و پریز ، روشویی و شیر آلات

▪️مخصوص عزیزانی که لوکیشن دنج دوست دارن

▪️کل ساختمان 9 واحده و این واحد طبقه وسطه .

کلید و مدارک موجوده ، اما لطفا همکار تماس نگیره . ممنونم
مشاور شما :حسنی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

نهضت مسکن ملی امتیازآپارتمان پرند رباط کریم تهاتر