تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد85متر«نوساز،نقلی در سازه ای مجلل»

واحد85متر«نوساز،نقلی در سازه ای مجلل»

2 هفته پیش در گوهردشت

متراژ
85
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏108,235,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
به نام خدا

• پیش خرید 3 ماهه

مشخصات واحد :
• 85 متر + سالن مربع
• 2خواب
• هر 2 اتاق خواب پرده خور
• تراس قابل چیدمان
• 5 طبقه 10 واحد
• واحد غرق نور
• لابی

☑️ 10 ٪ تنفس برای سند
☑️ قابل رهن تا 1 میلیارد در صورت تمایل شما.
☑️ شرایط پرداخت توافقی.

برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید.
‎_________کارشناس ملک سیارپناه________