تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد85متری2خوابه طبقه اول پارکینگ وانباری سند

واحد85متری2خوابه طبقه اول پارکینگ وانباری سند

2 هفته پیش در شهرک امام رضا

متراژ
85
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏79,411,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
واحد فوق واقع در شهرک امام رضا بلوار دانش می باشد
ملک ویلایی 2طبقه در 2 واحد واحد مذکور طبقه اول می باشد
طبقه همکف کلا پارکینگ وانباری
ملک جنوبی
زمین ملک 140متر
بر ملک 10متر
واحد 85متر 2خوابه طبقه اول
دارای پارکینگ وانباری

واحد فوق بصورت نقدی و یا تهاتر با دو تا واحد انجام می شود
درصورت که یک واحد باشد والباقی نقدی نیز انجام می شود

املاک مهدی واقع در بلوار دانش