تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد90/فول امکانات/سندتکبرگ/شهریار فاز2

واحد90/فول امکانات/سندتکبرگ/شهریار فاز2

2 هفته پیش در شهریار

متراژ
90
ساخت
1395
قیمت کل
‏5,339,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,322,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
4
بنام خدا
فروش واحد 90متری دوخواب
طبقه 2از4
امکانات آسانسور و پارکینگ سندی با انباری وتراس
سند تکبرگ
بازسازی شده
پکیج نورگیر خوب
لوکیشن عالی
املاک7
خانم خسروی