تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد91متری/سنددار/پارکینگ/کوچه پهن/نزدیک خیابان

واحد91متری/سنددار/پارکینگ/کوچه پهن/نزدیک خیابان

3 هفته پیش در شهریاران

متراژ
91
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,648,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
4
رسالت ما ، حفظ سرمایه شماست...☘️

⚡️املاک صادقی⚡️

⚜️ مهندس محمد علیمحمدی هستم همراه و همگام شما⚜️

مشخصات واحد
4طبقه 8واحد
91متری
2خوابه

به مدیریت: مهندس رشید صادقی