واحد97متری دوخواب سالن بزرگ انتخابی مطمئن برای شما
1 روز پیش در فاز 8
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
97
ساخت
1403
قیمت کل
7,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
81,958,000 تومان
طبقه
3
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
پردیس به فاصله 15کیلومتری تهران بهترین گزینه برای سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت
-----------
پردیس فاز8
97متر
وام تسویه
اخذ استعلام به روز از بانک مسکن و شرکت عمران
در صورت کسری بودجه قابلیت رهن تا 600میلیون تومان .
دپارتمان تیام چشمان شما در پردیس
همراهی شفاف و حرفه ای
مشاور تخصصی شما
ارادتمند شما میلاد مستانی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.