تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحددرهمکف نیمه کاره 45 متر کوی امام رضا

واحددرهمکف نیمه کاره 45 متر کوی امام رضا

3 روز پیش در حومه رشت

متراژ
45
ساخت
1405
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,000,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
سلام درود یک اپارتمان سه طبقه که پایین یک واحد درهمکف وجود داره ارتفاع بلند یکی پله میخوره نور گیر عالی برق اب گاز اگو هم داره که مبلغ 60 درصد بیانه گرفته میشه بقیم طبق پیشرفت کار تحویل 200 میمونه تحویل ملک چهارماه دیگه برج شش تمام میشه کوچه شش متری بن بست نیست آینده خوبی داره ادرس ملک کوی امام رضا سر پل کژده خ خانیزاده تا کمربندی 800 متر فاصله داره