تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحدهای فول لاکچری شهرجدید هشتگرد

واحدهای فول لاکچری شهرجدید هشتگرد

4 ساعت پیش در شهرک گلها

متراژ
84
ساخت
1401
قیمت کل
‏2,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,976,000 تومان
طبقه
2
با سلام و درود
کرمی هستم مشاور شما در زمینه خرید و فروش تمامی واحدهای فول تجهیز ، خام و نیمه کاره در شهر جدید هشتگرد

❇️شروع قیمت واحدهای خام از 1،700 میلیون تومان و واحدهای فول تجهیز از 2،200 میلیون تومان

✳️انواع فایل مناسب با بودجه و سلیقه شما موجود می باشد

⚜️بدون هیچ واسطه با نازل ترین قیمت خرید کنید و صاحب خانه شوید

مشخصات واحد 84 متر فاز 7/دسترسی عالی/فول لاکچری
✅نورگیر
✅محوطه شهرکی فوق العاده تمیز و لوکس ✅مدارک تکمیل
✅دارای نامه استعلام از شرکت عمران

واحد به صورت فول تجهیز لاکچری میباشد و مناسب خاص پسندان

⚜️با قیمتی استثنایی صاحب خانه شوید⚜️

✅جهت دریافت مشاوره رایگان تماس حاصل فرمایید

⚜️بهترین فرصت برای سرمایه گذاری امن

⚜️املاک دریا با سابقه ای درخشان مرجع تخصصی ملک در شهر جدید هشتگرد با برجسته ترین و مرجب ترین کارشناسان امور ملکی پاسخگوی شما عزیزان ، همه روزه و حتی در ایام تعطیل می باشد
املاک دریا