تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحدی بسیارشیک/با چشم اندازی تکرار نشدنی

واحدی بسیارشیک/با چشم اندازی تکرار نشدنی

6 روز پیش در پارک شهر

متراژ
181
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏35,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏193,370,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✨ تک واحدی
✨فول امکانات
✨181متری
✨مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری

کد آگهی: 0019
کارشناس فروش:خانم ولی پور