تائید
فروش مسکونیآپارتمانواشقانی برج یاقوت

واشقانی برج یاقوت

2 هفته پیش در اراک

متراژ
84
ساخت
1396
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,595,000 تومان
طبقه
9
تعداد واحد در طبقه
4
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرمایش
کولر گازی
تعداد کل طبقات
11
⚜️⚜️⚜️دپارتمان املاک آنوش ⚜️⚜️⚜️
فروش آپارتمان طبقه نهم – 11 طبقه 4 واحدی

متراژ: 84 متر مربع
✅️ پارکینگ
✅️سند شش دانگ
✅️ساخت سال 1396
✅️سالن پذیرایی و آشپزخانه دلباز

امکانات:

✅️کابینت های های گلس

✅️سقف نور مخفی و کناف کاری شده

✅️کولر گازی

✅️کمد دیواریهای بزرگ. جادار داخل هر دو اتاق خواب

✅️دولاین آسانسور

✅️ پرده زبرا

✅️پکیج

✅نورگیر
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

واحدی شیک، خوش نقشه و آماده سکونت
مناسب برای زندگی یا سرمایه گذاری
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️فایل های مشابه موجود هست
⚜️⚜️⚜️دپارتمان املاک آنوش ⚜️⚜️⚜️