تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهواگذاری سوسیس کالباسی

واگذاری سوسیس کالباسی

1 روز پیش در کرمان

متراژ
160
ساخت
1400
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏3,125,000 تومان
فروشگاه سوسیس وکالباس با 5 سال سابقه بهترین نقطه کرمان بافروش عالی دارای مشتری ثابت عمده و خرده تجهیزات کامل
شامل سردخانه زیر صفر بالا صفر
یخچال ایستاده و خوابیده پرده هوا و ....
متراژ مغازه 160 متر
500 پیش
40 کرایه