تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهواگذاری کافه کافی شاپ دو طبقه در اول کوثر

واگذاری کافه کافی شاپ دو طبقه در اول کوثر

1 هفته پیش در محله کوثر

متراژ
150
ساخت
1394
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏710,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,733,000 تومان
واگذاری کافی شاپ دو طبقه با متراژ 150 متر
با بهترین موقعیت مکانی،در راستای وکیل آباد ، اول کوثر _ زیرگذر مترو کوثر

کافی شاپ ، لاین غذایی و کافه بازی(بازی های بُرد گیم، بازی های فکری ، بازی های گروهی)

با تمامی تجهیزات کافی شاپی و غذایی

دستگاه اسپرسو ساز 2 گروپ ایتالیایی
آسیاب قهوه، یخچال ، فریزر، ویترین، میز و صندلی و..
تمامی تجهیزات و لوازم مورد نیاز جهت شروع کار،موجود می باشد

فضای باز (تراس بزرگ) و فضای بسته در 2 طبقه

با مشتری ثابت و مشتری گذری زیاد..
ملک بدون رهن ،همراه با اجاره ی کم

به علت قطع شراکت این مجموعه واگذار میشود..

تمامی تجهیزات و اقلام موجود در این مجموعه کارشناسی و قیمت گذاری شده..

برای اطلاعات بیشتر و رویت مجموعه، ترجیحا با شماره ی زیر تماس بگیرید..

0905
237
53
57