ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
وسواس سازنده تو متر به متر این ویلا مشخصه/استخر
وسواس سازنده تو متر به متر این ویلا مشخصه/استخر
2 روز پیش در فاز 3
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
450
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
190 متر مربع
قیمت کل
44,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
234,210,000 تومان
درود فراوان
محمدرادم؛ مشاوری که اطلاعات دقیق، بررسی شده و شفاف را ارائه
می دهد تا تصمیم شما منطقی و مطمئن باشد.
⚜️ هلدینگ سیناگروه ⚜️
✅ استخر ✅ آسانسور ✅ روف گاردن
فاز سه ، بین محله های 5 تا 10
حدود 190 متر زمین | 450 متر بنا
دوبلکس 3 خواب
بالکن بزرگ | کولرگازی، پکیج
اطلاعات کامل سازه، وضعیت فنی و مدارک آماده بررسی»
☎️ برای دریافت دیتای کامل، فایل فنی و جزئیات دقیق تماس بگیرید.
مدیریت مجموعه: جناب مهندس ثنایی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت