تائید
فروش مسکونیآپارتمانولنجک 245متر کلید نخورده 3 پارکینگ سندی

ولنجک 245متر کلید نخورده 3 پارکینگ سندی

3 روز پیش در ولنجک

متراژ
245
ساخت
1400
اتاق
4
قیمت کل
‏122,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏500,000,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا
با سلام خدمت متقاضیان محترم

مشخصات واحد:
245 متر
4 خواب
طبقه 5

مشخصات ساختمان:
3 پارکینگ سندی+ 1 پارکینگ امکان خرید

کم سن
آسانسور 12 نفره

فرصت سکونت در ملک کلید نخورده به عنوان اولین مالک با شرایط بینظیر✅️
مشاور امور ملکی منطقه 1:صادقی