تائید
فروش مسکونیآپارتمانولنجک ویو سر سبز 3 خواب 200 متری

ولنجک ویو سر سبز 3 خواب 200 متری

2 هفته پیش در ولنجک

متراژ
217
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
‏71,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏328,571,000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
واحد 217 متری
3 خواب

✅️2 پارکینگ سندی دارد

داخل واحد کاملا بازسازی شده به سبک مدرن
ورودی لابی می باشد

انباری آسانسور و سرایداری دارد

برای مشتریان واقعی تخفیف گرفته می شود
سند شخصی بدون ریشه

جهت بازدید و هماهنگی برای این واحد و واحد های مشابه تماس بگیرید

آریا صراف .