تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیولیعصر ، حیاط 360 متر

ولیعصر ، حیاط 360 متر

1 هفته پیش در تبریز

قیمت کل
‏200,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏555,555,000 تومان
✨️ املاک عمارت ✨️

حیاط به متراژ 360 متر
عرض 12
واقع در بهترین منطقه ولیعصر

جهت کسب اطلاعات بیشتر به دفتر املاک مراجعه فرمایید.

✔️ اعتماد شما سرمایه ماست .

آدرس دفتر : ولیعصر پروین اعتصامی جنب بانک سپه