ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
دفتر کار، اتاق اداری و مطب
ونک/135/110متر و 270 متر سنداداری
ونک/135/110متر و 270 متر سنداداری
1 هفته پیش در ونک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
270
ساخت
1404
اتاق
+4
قیمت کل
75,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
277,777,000 تومان
طبقه
همکف
عرض ادب و احترام
✔️مشخصات واحد:
270 متر سند اداری
✔️اتاق جلسه با ویو تکرار نشدنی
° امکانات شبکه و پلان تفکیک شده اداری
✔️پارکینگ سندی و مهمان فراوان
° انباری 2عدد
✔️بدون محدویت تردد
مشخصات ساختمان:
لابی
2شیفت لابی من
اسانسور 15 نفره
1 لاین اسانسور باری
✔️برق اضطراری برای کل ساختمان
مالک منعطف و فروشنده واقعی هستند✅
برای اطلاعات بیشتر با من تماس بگیرید ☎️
کارشناس اداری منطقه سلیمان زاده
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت