تائید
فروش مسکونیآپارتمانونک شیخ بهایی 110 متر 3 خوابه با همه امکانات

ونک شیخ بهایی 110 متر 3 خوابه با همه امکانات

1 هفته پیش در ده‌ونک

متراژ
110
ساخت
1380
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏22,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏200,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
درود بر بازدید کنندگان عزیز
مشخصات ملک

4 طبقه 2 واحدی
طبقه دوم
110 متر
3 خوابه

با همه امکانات
خوش نقشه
آشپزخانه بزرگ

و دیگر موارد مشابه در متراژهای مختلف
نوساز. چندساله قدیمی

من تیموری هستم از مسکن صبا

ادرس ما شیخ بهایی شمالی نبش صائب تبریزی برج صبا مسکن صبا

مسکن صبا با کادری مجرب و سابقه ای درخشان در خدمت شما