تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 1000 متری / فاز 2 / فول تهاتر

ویلا 1000 متری / فاز 2 / فول تهاتر

1 هفته پیش در مهرشهر - فاز ۲

متراژ
350
ساخت
1380
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1000
قیمت کل
‏160,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏160,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✅1000 متری 25× 40
✅350 متر بنا
✅فاز 2
✅ریشه سالم

‼️تهاتر با 2 آپارتمان مسکونی در تهران منطقه 1 ‼️

☎️جهت اطلاعات بیشتر و بازدید لطفا تماس بگیرید.
فایل های مشابه موجود است.

✅مشاور شما وحید براتی