تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 1100 متر140 متر بنا جاده هومندوادان دماوند

ویلا 1100 متر140 متر بنا جاده هومندوادان دماوند

1 هفته پیش در دماوند

متراژ
140
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1100
قیمت کل
‏6,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,863,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
ویلا واقع در جاده هومند وادان شهرک فردوس
سند قطعی 140 متر بنا دوخوابه
برق مصرفی آلاچیق باربیکیو محوطه سازی کامل✅
هود گاز رومیزی سینگ آبیاری قطره ای ✅
اب مصرفی وصل درختان میوه بارده بسیار زیاد✅
تا سر ملک آسفالت نگهبان شبانه روزی✅
این ملک فقط به قیمت زمینش میباشد ✅
قیمت مقطوع میباشد ✅
با ویو بسیار عالی وبینظیر✅
زمین وویلا متناسب با بودجه و شرایط شما ✅
املاک سیدعلیخانی با مشاورین و فایلینگ✅ بسیار قوی✅
ما پای امضای خود ایستاده ایم ✅