ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا 123 متری / اقتصادی / فول مدارک
ویلا 123 متری / اقتصادی / فول مدارک
1 روز پیش در عباس آباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
123
ساخت
1405
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
273
قیمت کل
14,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
52,380,000 تومان
پکیج
کد آگهی: 271
مشخصات کلی
• متراژ زمین: 273 متر
• متراژ بنا: 123 متر
• سال ساخت: 1405
• تعداد اتاق خواب: 3خواب (1خواب مستر)
• استخر: ندارد
• قیمت (1405/02/21): 14.3 میلیارد
توضیحات: فاصله تا دریا 600 متر ، کوچه امن ، فلت کلاسیک ، سند تک برگ 6 دانگ ، جواز ساخت ، پایان کار ، تحویل 31 خرداد
✅مشاور شما: مهندس جمالی
مِلک سلطان | نشتارود
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت