ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا 200 متری استخر دار
ویلا 200 متری استخر دار
2 هفته پیش در کوچصفهان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
200
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
560
قیمت کل
8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
14,285,000 تومان
سند
قول نامه ای
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
گروه ساختمانی ایران مسکن کارشناس فروش « « ممیز و رضایی »
✳️✳️مالک این ملک هستم✳️✳️
با سلام و درود خدمت شما بزرگواران
تمام ویلاها و آپارتمان های لوکس را از ما بخواهید
☆☆متفاوت تر از همیشه زندگی کنید☆☆
☆☆متفاوت تر از همیشه سرمایه گذاری کنید☆☆
به علت نوسانات جهت قیمت روز در تماس باشید
مشخصات ملک
✅️زمین 560 متر
✅️بنا 200 متر
✅️ استخر
✅️مدارک نسق تکمیل آماده انتقال
✅️ روستا برند
✅️نور گیر فوق العاده
✅️ 200 متر خاکی
✅️امتیازات کامل
✅️مناسب سرمایه گذاری
✅️ویو عالی شالی
✴️ املاک بزرگ ایران مسکن ✴️
با کادری مجرب و فایلینگی جامع در خدمت شما عزیزان
با افتخار در کنارتان هستیم تا به فایل مورد نظر خود برسید حتی در روز های تعطیل
♡♡بهترین خرید را با ما تجربه کند♡♡
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت