تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 220 متری شهرکی

ویلا 220 متری شهرکی

11 ساعت پیش در کیاشهر

متراژ
80
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
220 متر مربع
قیمت کل
‏7,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,181,000 تومان
با سلام و درود فراوان

⚜️کارگزاری املاک امیر⚜️
--------------------
دوستان عزیز برای راهنمایی هرچه سریعتر درهنگام تماس کد ملک مورد نظر را اعلام کنید کدملک:2643
----------------
✅220متر زمین
✅80متر بنا
✅2 خواب
✅امکانات به روز
✅سند تک برگ
لوکیشن:نبی دهکا

(تخفیف و استعلام قیمت به روز)
ساعت کاری 9 الی 13 / 16 الی 20
(فقط در این بازه از زمانی پاسخگو هستیم)

مشاور تخصصی در امور سرمایه گذاری وسودآور

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمایید:
به مدیریت:آقای امیر قربانپور
مشاور امور ملکی:خانم نظری