تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 240 بنا180 استخرسرپوشیده

ویلا 240 بنا180 استخرسرپوشیده

12 ساعت پیش در زیباکنار

متراژ
180
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
240 متر مربع
قیمت کل
‏13,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,208,000 تومان
♦️کد 568
✅مشخصات ملک:
⬅️ متر زمین240
⬅️ متر بنا180
⬅️خواب2مستر
⬅️آشپزخانه تکمیل با بهترین متریال
⬅️سرویس ایرانی و فرهنگی
⬅️کف سرامیک درجه 1
⬅️استخر سرپوشیده داخل ویلا

⚜️ویژگی های برجسته:

⭕️ سندشش دانک ، جواز و پایانکار
⭕️ منطقه برند و ویو عالی
⭕️قیمت فوق العاده و فروشنده واقعی

❗️فرصت استثنایی برای خرید این ملک فوق العاده❗️
☎️فقط یک تماس تا مالک شدن

↪️جهت دریافت اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید:

شهریار اصغری

⚜️شرکت انبوه سازان آرش مسکن با تیمی متخصص و مشاوران مجرب در خدمت شما عزیزان است⚜️

❌بالاترین و بهترین فایلینگ منطقه با بیشترین تنوع