تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 250متری سهیلیه زعفرانیه چسب بافت

ویلا 250متری سهیلیه زعفرانیه چسب بافت

1 سال پیش در بهار

متراژ
80
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250
قیمت کل
2٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
8٬400٬000 تومان
⚜️به نام هستی بخش مهربان⚜️

✅زمین 250متر
✅بنا 80 متر

همراه شما در سراسر سهیلیه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس شرکت ساختمانی عالیجناب نوین طبرستان سهامی خاص