تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 277 متری جنگلی و ساحلی سنددار

ویلا 277 متری جنگلی و ساحلی سنددار

2 ساعت پیش در انقلاب

متراژ
110
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
277 متر مربع
قیمت کل
‏7,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏25,270,000 تومان
✴️ املاک اکازیون ✴️
کد ملک: 523
✅ 277 متر زمین
✅ 110 متر بنا
✅ 2 خواب
✅ نما سنگ
✅ کف سرامیک
✅ کابینت و کمد ام دی اف
✅ سقف کناف و لاین نوری
✅ محوطه سازی
✅ بر آسفالت محل

✅ 3 دقیقه فاصله با جنگل صفرابسته
✅ 10 دقیقه فاصله با دریا
✅ دسترسی آسان به مراکز خرید

✅ مدارک: سند تک برگ آماده انتقال و پروانه ساخت

✴️️✴️معرفی بهترین فرصت های سرمایه گذاری✴️✴️
✅ مشاوره تخصصی امور ملکی
✅ خرید ، فروش ، رهن ، اجاره و مشارکت در ساخت
✅ پیمانکاری صفر تا صد پروژه های ساختمانی
__________________________________________