تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 300متر نو ساز وشیک رشت خشکبیجار

ویلا 300متر نو ساز وشیک رشت خشکبیجار

1 سال پیش در رشت

متراژ
100
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
300
قیمت کل
3٬690٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬300٬000 تومان
باسلام
متراژ زمین 300متر
متراژ بنا 100متر
پروانه ساخت وپایان کار
مدارک تکمیل و آماده انتقال
لوکیشن حومه خشکبیجار
فاصله با ساحل ومرکز شهر و منطقه آذاد 10دقیقه
فاصله با رشت 20دقیقه
جای دنج وآرام و ویلا سازی شده
همراه با کد رهگیری
املاک ایمان