تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 500 متری استخر داخل شاهنامه

ویلا 500 متری استخر داخل شاهنامه

23 ساعت پیش در شمس‌آباد (مشهد)

متراژ
120
ساخت
1402
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
500 متر مربع
قیمت کل
‏4,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,400,000 تومان
✨املاک درویش✨
کد: ویلای سپهر
متراژ عرصه: 500 مترمربع
متراژ اعیان: 120 مترمربع
سند: ملکی
امتیازات: برق، گاز وصل
تعداد اتاق: تک خواب
استخر: داخل ساختمان-آبگرم
تاسیسات استخر: موتورخانه تکمیل(پکیج گازسوز)
محوطه سازی شده
نمای بیرون سنگ
لوکیشن عالی(دو قطعه پشت حاشیه اصلی)
آسفالت تا جلوی ملک
فروش به صورت نقدی(غیرقابل تهاتر)
نظر کارشناس: بسیار ارزنده
بازدید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 8 شب
(حتی ایام تعطیل)
"با 17 سال سابقه کار در این محدوده"