تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 500 متری جنگلی تهراندشت

ویلا 500 متری جنگلی تهراندشت

4 روز پیش در تهران دشت

متراژ
120
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
500
قیمت کل
‏8,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,800,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
با سلام
ویلا 500 متر شهرکی
120 متر بنا

✅فروش بدن واسطه

✅فایل های مشابه در کلیه مناطق ییلاقی کرج کردان ، چهار باغ ، تهراندشت ، سهیلیه موجود میباشد

✅املاک ویلا نشین با مجوز رسمی ، تخصصی ترین مرکز خرید و فروش باغ و ویلا در استان البرز بزرگ ترین فایلینگ منطقه
✅با 10 سابقه در منطقه
مشاور شما
علی رضا مهین ترابی

⭕بر ای اطلاعات بیشتر
لطفا تماس بگیرید