تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 540 متری دوبلکس شکتا

ویلا 540 متری دوبلکس شکتا

4 ساعت پیش در ساری

متراژ
306
ساخت
1396
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
540 متر مربع
قیمت کل
‏22,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,740,000 تومان
• 540 متر زمین
• 306 متر بنا دوبلکس
• خواب مهمان طبقه همکف
• 3 خواب طبقه بالا مستر
• کابینت و یراق ترک درجه 1
• تمام خواب ها کمد دیواری دارد
• 4 خواب
• 5 سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی
• انباری
• 2 تراس بزرگ قابل چیدمان
• پارکینگ ظرفیت 3 خودرو
• واقع در روستای زیبای شکتا
• آسفالت تا پای ملک
• سند تک برگ و مجوز ساخت

املاک نیاتوس
دارنده پروانه تخصص املاک از اداره ثبت اسناد کشور
پروانه کسب از اتحادیه املاک شهرستان ساری
گواهینامه آکادمی شماره 1 املاک ایران
کارگزار ملکی در شمال کشور
دارای مشاور حقوقی