تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 570متر شهرک منتظری

ویلا 570متر شهرک منتظری

7 ساعت پیش در دزفول

متراژ
210
ساخت
1405
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
570 متر مربع
قیمت کل
‏10,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏18,421,000 تومان
⚜️املاک شهران⚜️

⚜️خرید و فروش آپارتمان،ویلا باغ، خانه ویلایی و زمین مسکونی و....... ⚜️

✔️ فروش ویلا 570متری خالص شهرک منتظری

✔️ 2 خوابه هر 2خواب مستر ✴️

✔️ سالن 50متر✴️

✔️دوربین و دزد گیر نصب

✔️فضای بیرونی مدرن و درخت دار

✔️تماما سنگ و سرامیک

✔️ سرویس فرنگی و معمولی

✔️ یکی از خوابها لاکچری همراه با حمام شیشه ای و اتصاالات برق و جکوزی

✓استخر سالنی (تیرچه)
✔️اتاق موتور خانه و لوله کشی کامل استخر تا اتاق موتور خونه
✔️باربیکیو با سینک و نور پردازی
✔️تخت خواب دستساز ثابت با نورپردازی

✔️کمتر از 100متر فاصله تا جاده اصلی

✔️مسیر تمام آسفالت
✔️قطعه سر کوچه باغ
✔️2درب، درب بزرگ سر اصلی و درب کوچک داخل کوچه باغ

✔️فروشنده 100درصد

⚜️آدرس دفتر املاک: املاک شهران