تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 760 متر دهکده ویلایی بارانلو خسروشهر

ویلا 760 متر دهکده ویلایی بارانلو خسروشهر

2 هفته پیش در خسروشاه

متراژ
85
ساخت
1399
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
760
قیمت کل
‏5,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,578,000 تومان

✅حق آبه بصورت مالکیت
✅اعیان 85 متری دو خواب
✅دارای سرویس و حمام
✅دوربین مداربسته
✅محوطه سازی شده
✅امنیت بالا با همسایگان محترم
//////////////////////////////////////

☑️قوی ترین فایلینگ منطقه در دستان شما
☑️پاسخگویی در اسرع وقت با کارشناسان متعهد
☑️رکورد سرعت در فروش با شبکه گسترده
☑️موارد مشابه و بیشتر اعم از باغ ، ویلا ،حیاط ویلایی ، آپارتمان ، قطعه مسکونی و تجاری و مغازه ،گارگاه و سوله صنعتی را از ما بخواهید
☑️مشاوره تخصصی و رایگان در امر سرمایه گذاری ملکی
////////////////////////////

مشاور و امین شما ؛ مهدی مقدم

✅✅مشاور برتر = انتخاب بهتر✅✅