تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا 780متر 340متر بنا 3خوابه دوبلکس

ویلا 780متر 340متر بنا 3خوابه دوبلکس

10 ساعت پیش در مهرشهر - فاز ۳

متراژ
340
ساخت
1387
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
780 متر مربع
قیمت کل
‏77,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏98,717,000 تومان
ویلا 780متر لاکچری بازسازی شده دوبلکس

340متر بنا شیک 3خوابه ( جنوبی )

1خواب مستر باکلوزت
کوی مهر .ابن سینا

سندتک برگ

حیاط سرسبز بادرختان مثمرثمر

مبلغ 20میلیارد نقد الباقی تهاتر

واحد سند آماده _ کوی مهر_ زنبق _بلوارشهرداری_ ویلا سنددار تهراندشت یا ویلا شمال سند دار یا ماشین مدل بالا صفر

قابل توجه املاکهای محترم
کمیسیون یکطرفه میباشد .