ویلا آپارتمان دو واحد با مغازه 225متر تجاری مسکونی
2 هفته پیش در جانبازان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
225
ساخت
1396
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
12,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
53,333,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
واحد شخصی ساز 200متر زمین 225متر بنا تجاری و مسکونی
واحد ها راه جدا
واحد بالا 3 خواب 133متر فول دارای حیاط بزرگ با قابلیت پارک بیش از 3ماشین
واحد پایین راه جدا 88متر تک خواب فول
و یک مغازه 18متری باهم بفروش میرید
واحد دارای پکیج کف سرامیک سقف کناف کاری شده
کابینت ام دی اف
درب پارکینگ ریموت
سرویس ایرانی و فرنگی
قابلیت استفاده تجاری و مسکونی
در مجموع واحد ها و مغازه در مجموع تا مبلغ 2میلیارد تومان قابلیت رهن رفتن را دارند
مدارک نسق معتبر و بنچاق مادر به همراه کد رهگیری
قابلیت گرفتن سند هم دارد
محیطی آرام و امن
فاصله 1دقیقه ای با کمربندی خرمشهر
جهت هماهنگی و بازدید
تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.