ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا با سند و پروانه و پایانکار در شهر ساحلی
ویلا با سند و پروانه و پایانکار در شهر ساحلی
21 ساعت پیش در لنگرود
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
257 متر مربع
قیمت کل
7,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
29,182,000 تومان
با سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان
ویلای فوق دارای مدارک کامل می باشد
سند تک برگ
پروانه و پایانکار
دارای 257 متر زمین
بنای 135 متری سه خواب
محوطه حیاط عالی با ظرفیت بالای پارک ماشین
نورگیر بسیار خوب
دسترسی عالی به سوپر مارکت و نانوایی پیاده
دسترسی به دریا سه دقیقه با ماشین
محیط اطراف سرسبز و جنگلی
موقعیت مکانی با امنیت بالا
دارای بهار خواب مستر
علیرضا بردبار
دارای بیش از 10 سال سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه های مختلف ملکی
املاک لوتوس
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت