ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا باغ 1450 برق شخصی دونبش گلدشت قلعه سفید
ویلا باغ 1450 برق شخصی دونبش گلدشت قلعه سفید
2 روز پیش در باغ زرشک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
50
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1450
قیمت کل
9,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
6,206,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
متراژ 1450
متراژ ساختمان حدود 50 متر
سهمیه اب چاه و اب رودخانه
برق شخصی
قیمت 9 میلیارد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت