ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا باغ/350متری/سند تک برگ/تاپ لوکیشن/تهراندشت
ویلا باغ/350متری/سند تک برگ/تاپ لوکیشن/تهراندشت
1 هفته پیش در عظیمیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
135
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
350
قیمت کل
12,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
34,285,000 تومان
❌زیر قیمت منطقه❌
✅مساحت زمین 350 متر
✅متراژ بنا 135 متر
—————————
☑️برای کسب اطلاعات بیشتر و موارد دیگر تماس بگیرید
☑️ارسلانی هستم مشاور امور ملکی در تهراندشت
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت