تائید

ویلا باغ باصفا

3 روز پیش در آبسرد

متراژ
90
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
511
قیمت کل
‏8,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏16,046,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
کد : 001
این فایل واقعی است ✅️
اگهی فیک ندارم بازدید حضوری با مجموعه ای از ویلاها و زمین های درجه یک !!!
___________________________
فقط کافیه تو قسمت چت برام شماره تماستو بذاری تا فایل ویلا و زمین دلخواهت رو برات بفرستم و در کانال های املاکم عضوت کنم
_____________________
✅️آقای میلاد حسن آبادی
کارشناس فروش املاک
511 متر زمین
90 متر بنا
دو خوابه
برای کنتور برق پرونده تشکیل شده و همه مراحل قانونی طی شده