ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا باغ تریبلکس 1390 متری / اینجا حال خوب ابدیست
ویلا باغ تریبلکس 1390 متری / اینجا حال خوب ابدیست
2 روز پیش در رامسر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
335
ساخت
1404
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1390
قیمت کل
120,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
86,330,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
باورت نمیشه این ویلا باغ دقیقا وایب هتلای ترکیه رو داره
⭕️ لوکیشن : چهارصد دستگاه رامسر
✅ فرصتی بینظیر برای سکونت و سرمایه گذاری
⁉️ مشخصات ملک ⁉️
✔️ 1390 متر زمین
✔️ 335 متر بنای تریبلکس
✔️ 4 خواب
✔️ فول فرنیش
✔️ استخر روباز 8*4
✔️ آشپزخانه مجهز در حیاط
✔️ آلاچیق دلنشین
✔️ پارکینگ اختصاصی
✔️ انباری جادار
✔️ بالکن با جشم انداز زیبا
⚙️ مشخصات فنی
✅ 3 کنتور آب و برق
✅ 2 کنتور گاز
✅ گرمایش پکیج مجزا برای هر طبقه
✅ سرمایش اسپیلت
⭐️ وضعیت ملک :
✔️ سال ساخت : 1380
✔️ بازسازی نشده ( پتانسیل بالا برای شخصی سازی)
☎️ جهت هماهنگی بازدید فقط و فقط خریدار واقعی تماس بگیرید
این فرصت استثنائی رو از دست ندهید!
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت