ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا باغ جنگلی 1750 متر با بنای 120 متری
ویلا باغ جنگلی 1750 متر با بنای 120 متری
1 سال پیش در ماسال
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
9٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
5٬142٬000 تومان
متراژ زمین
1750
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨ فرصتی استثنایی برای سرمایه گذاری در بهترین نقطه تجاری ماسال ✨
مشخصات ملک:
زمین: 1750 متر
1200 متر مسکونی
مابقی باغات
بنا: ویلای 100 متری (10 سال ساخت)
قیمت بسیار مناسب و زیر قیمت منطقه
جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید .
❗️ فرصت طلایی برای سرمایه گذاری در یک ملک ارزشمند! همین حالا اقدام کنید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس املاک ماوا سازه
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت