تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا برق اختصاصی صوفیان علی آباد

ویلا برق اختصاصی صوفیان علی آباد

2 هفته پیش در صوفیان

متراژ
50
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
850
قیمت کل
‏3,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏3,882,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️سلام و عرض ادب ⚜️

✅فروش ویلا در علی آباد صوفیان

✅مساحت کل 850متر مربع

✅دارای بنای50متری

✅برق اختصاصی

✅نما رومی

✅استخر تمیز در حیاط با قابلیت سرپوشیده کردن

✅نمای دیوارهای بیرونی سنگ رومی

✅نمای داخلی دیوارها طراحی شده

✅کاملا آماده برای استفاده برای بدون ریالی هزینه

☎️اطلاعات بیشتر تماس☎️

⚜️املاک زرین⚜️