ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
ویلا تهراندشت قیمت مناسب
1 روز پیش در مهرشهر - فاز ۴
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
500 متر مربع
قیمت کل
5,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
11,500,000 تومان
باغ ویلا 500متری
تهراندشت
بنا 100متر
استخر چهارفصل
آب برق گاز شهرکی
مناسب سکونت
جهت بازدید تماس بگیرید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت