ویلا خوش ساخت /213متر زمین/منطقه برند
2 هفته پیش در آهندان
کپی شد
قیمت کل
14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
65,727,000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
کد_فایل_450
ویلا خوش ساخت توی یه لوکیش دنج و فوق العاده
متراژ زمین 213
متراژ بنا 160
تعداد اتاق 3
وضعیت ملک : پایان کار,سند دارد,6 دانگ,تک برگ
امتیازات : آب,برق,گاز
فاصله این ویلا تا شهر زیبای لاهیجان از 10دقیقه میباشد
برای اطلاعات بیشتر راجب این ملک یا ملک مد نظرتون میتونید تماس بگیرید
مشاور املاک آراد
کارشناس : امینی
آدرس دفتر : لاهیجان خیابان سردار جنگل روستای لیالمان