تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا در مرکز شهر چاف بازدید حضوری پیشنهاد می شود

ویلا در مرکز شهر چاف بازدید حضوری پیشنهاد می شود

1 هفته پیش در چاف و چمخاله

متراژ
148
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
301
قیمت کل
‏8,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏28,903,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فروش ویلا سنددار در مرکز شهر چاف | چاف و چمخاله
کد_فایل_209
ویلا خوش نقشه و آماده تحویل با دسترسی عالی به امکانات شهری
▫️ متراژ زمین: 301 متر
▫️ متراژ بنا: 148 متر
▫️ 2 اتاق خواب | سال ساخت 1397
▫️ 3 پارکینگ اختصاصی
✔️ سند 6 دانگ تک برگ | انشعابات کامل | تخلیه
قیمت کل: 8 میلیارد و 700 میلیون تومان
جهت دریافت عکس های ویلا و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.
با تشکر
املاک عماد
کارشناس: ناصر بزرگ