ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا دوبلکس استخردار /دل جنگل های مازندران/مبله
ویلا دوبلکس استخردار /دل جنگل های مازندران/مبله
1 هفته پیش در چمستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
290
ساخت
1402
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
550
قیمت کل
7,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
12,727,000 تومان
موتورخانه
کد آگهی 3301
550 متر زمین
290 متر بنا
دوبلکس
چهارخواب
استخر چهار فصل
چاه آب مخصوص پر کردن استخر
جکوزی
مبله
شهرک برند و خوش نشین در دل جنگل های واز/مازندران
فضلی
# بابلسر #آمل # نور #رامسر#نوشهر#قائمشهر#هراز#ساری#معاوضه#جاده دریا#جاده جنگلی#رودخانه#خانه روستایی#زمین#بابل#مشهد#اپتیما#سرمایه گذاری#وام#چمستان#جوربند#فروشنده#تهران#پورش#تلیسمان#هیوندای#نوشهر#مزدا#کاخ ویلا#قدیمی#سنتی#
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت