تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا دوبلکس خوش نقشه انشعابات کامل

ویلا دوبلکس خوش نقشه انشعابات کامل

1 هفته پیش در سعید آباد

متراژ
280
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
500
قیمت کل
‏16,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,800,000 تومان
برای بهترین خرید کنار شما هستیم ‍
✅️500 متر زمین
✅️ 280 متر بنا
✅️سند مادر اصلاحات اراضی
⚜️با هر بودجه ای که داری خرید ملکتو با خیال راحت به من بسپار ⚜️
شروع قیمت ویلاها از 4 میلیارد به بالا
کارشناس امور ملکی شما: ستاره هاشمی متخصص در فروش ویلا ،باغ و باغچه ،تهاتر ،زمین فروش اقساطی