تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلا روستایی در فومن روستا کیابان

ویلا روستایی در فومن روستا کیابان

14 ساعت پیش در فومن

متراژ
125
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
1,000 متر مربع
قیمت کل
‏13,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏13,800,000 تومان
هزار متر زمین
125متر بنا
دارای دوخواب
سرویس بهداشتی ایرانی وفرنگی
دارای آب ،برق ،گاز
تراس دلباز
ویو ابدی
سند تک برگ ،عرصه واعیان
دارایی 820 متر جواز ساخت مجدد
ملک شخصی میباشد لطفا املاک تماس نگیرد ،