ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلا ساحلی دنج وآرام املاک عمارت چاف وچمخاله
ویلا ساحلی دنج وآرام املاک عمارت چاف وچمخاله
14 ساعت پیش در چاف و چمخاله
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
140
ساخت
1398
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
280 متر مربع
قیمت کل
8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
28,571,000 تومان
کد0071
⚛️ویلا ساحلی ✔️
⚛️280متر زمین✔️
⚛️140متر بنا✔️
⚛️خیابان 16 متری✔️
⚛️دوروبر ساخت شده✔️
⚛️مکانی امن ومطمئن ✔️
⚛️مدارک قانونی سند در دست اقدام پروانه وپایان کار ✔️
⚛️قولنامه وکدرهگیری ✔️
⚛️ثبت سیماک درثامانه املاک ✔️
⚛️تائید شهرداری ومهر شورای شهر✔️
⚛️محوطه سازی شده✔️
⚛️فاصله تامرکزشهر چاف دودقیقه ✔️
⚛️فاصله تا ساحل دوقدمی✔️
⚛️امتیازات نصب ✔️
✅️دوخوابه✔️سرویس ایرانی فرنگی ✔️کابینت ام دی اف ✔️کف سرامیک ✔️بالکن بزرگ✔️
⚛️دسترسی آسان به امکانات رفاهی هم شهر هم میدان ساحل ✔️
✔️✔️
✅️خرید مستقیم از مالک ✔️
✔️✔️
✅️با هر بودجه ای که دارید باما صاحب زمین یا ویلا شوید ✔️
✅️گروه مشاورین املاک عمارت جهت مشاوره پاسخگوی شما مشتریان ودوستان عزیز می باشیم ✔️
✅️سرمایه گذاری وساخت درمنطقه توریسی و گردشگری چاف و چمخاله مطمئن و پرسود✔️
✔️فروش نقدو اقساط بلند مدت ✔️
◀️معاوضه با خودرو▶️
✅️اقامت رایگان برای مشتریان عزیز در ویلاهای ساحلی ✔️
✅️بهترین فایلهارا از ما بخواهید ✔️
✅️منتظر تماس وحضور گرمتان هستیم✔️
◀️آدرس ما چاف میدان اصلی شهر خیابان ساحلی دو نبش خزر 7 ▶️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.